Zakładanie ogrodów

ZBUDUJEMY DLA CIEBIE OGRÓD O JAKIM MARZYSZ

 

Kontakt: 669-345-956

Dbamy o wszystko co dotyczy zakładania ogrodów. Wykonujemy każdego rodzaju prace ogrodnicze, przygotowanie terenu, kompleksowa realizacja, systemy automatycznego nawadniania trawników i roślin, sadzenie roślin, trawniki, ściółkowanie, prace wykończeniowe oraz dostarczanie wszelkich materiałów i roślin ozdobnych 

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Każdy projekt jest indywidualny, łączy ze sobą wszystkie elementy estetyczno- wizualne jak i funkcjonalne tworząc spójną, niebanalną przestrzeń.

ZAKŁADANIE OGRODÓW - KOMPLEKSOWE PRACE WYKONAWCZE

Wykonujemy każego rodzaju prace ogrodnicze, przygotowanie terenu, kompleksowa realizacja, nasadzenia drzew krzewów, trawniki, ściółkowanie, prace wykończeniowe.

USŁUGI PIELĘGNACYJNE

Wykonujemy prace związane z pielęgnacją ogrodów, terenów zieleni w szczególności cięcia pielęgnacyjne drzew, krzewów, cięcia formujące, nawożenie roślin, trawników, opryski na choroby oraz szkodniki, koszenie trawników, nieużytków.

REALIZACJA TERENÓW ZIELENI PUBLICZNEJ

Prowadzimy kompleksowe prace związane z zagospodarowaniem terenów zieleni, wykonujemy: przygotowanie terenu, humusowanie, nasadzenia drzew, krzewów, ściółkowanie, zakładanie trawników

ZIELEŃ REPREZENTACYJNA

Zakładamy zieleń na takich terenach jak: obiekty użyteczności publicznej, firmy, zakłady produkcyjne, ośrodki zdrowia, banki, sklepy, osiedla mieszkaniowe.

PARKI, SKWERY, KLOMBY

Zieleń w przestrzeni miejskiej - reazlizujemy prace na podstawie własnego projektu zagospodarowania terenu, jak również dostarczonego przez Inwestora.

SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH

Od 2000 roku prowadzimy szkółkę roślin ozdobnych. Rośliny produkujemy zarówno w gruncie jak i w pojemnikach, dzięki temu mogą być wykorzystywane do nasadzeń przez cały rok.

ROŚLINY LIŚCIASTE

Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment roślin liściastych - drzewa krzewy, do nasadzeń w ogrodach prywatnych oraz przeznaczone do przestrzeni publicznej.

ROŚLINY IGLASTE

Oferujemy szeroki asortyment roślin iglastych zarówno krzewy jak i drzewa iglaste, oraz szeroki asortyment szczepionych roślin iglastych.

Kontakt: 669-345-956

ZAKŁADANIE OGRODU KROK PO KROKU

ZOBACZ NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY ZAKŁADANIU OGRODU

1. WIZJA LOKALNA, USTALENIA

Pierwszym etapem w każdej realizacji jest zebranie informacji na temat oczekiwań inwestora, predyspozycji jakie daje teren oraz otoczenie.

2. WYKONANIE KONCEPCJI, PROJEKTU, KOSZTORYSU

W zależności od skomplikowania prac wykonujemy koncepcję lub projekt, podczas którego ustalamy wszystkie elementy jakie powinny pojawić się w ogrodzie, jak rozwiązać przestrzeń i funkcje, co zrobić aby był wyjątkowy.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem, a w naszych realizacjach nie znajdziecie Państwo dwóch takich samych ogrodów.

3. PRZYGOTOWANIE DO REALIZACJI

Po wszystkich ustaleniach i zaakceptowaniu projektu przystępujemy do przygotowania materiałów potrzebnych do budowy ogrodu tak aby realizacja była jak najbardziej sprawna.

4. PRZYGOTOWANIE TERENU

Przed typowymi pracami ogrodniczymi wykonujemy prace ziemne związane z rozplantowaniem ziemi, niwelacją, kształtowaniem terenu, następnie wykonujemy prace agrotechniczne glebogryzarką lub agregatem uprawowym  aby odbudować strukturę gleby.

5. KOMPLEKSOWA REALIZACJA

Prowadzimy kompleksową realizację ogrodu, przechodząc przez wszystkie etapy, tak aby finalny efekt był jak najlepszy.

6. KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA

Po zakończeniu realizacji oferujemy w pełni profesjonalną, kompleksową pielęgnację ogrodu przez cały rok.

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ NAM ZAŁOŻENIE TWOJEGO OGRODU?

250

WYKONANYCH REALIZACJI

15 LAT

DOŚWIADCZENIA

230 TYS

M2 WYKONANYCH TRAWNIKÓW

600 TYS

POSADZONYCH ROŚLIN

Nasza ogólna oferta sprowadza się do dwóch działalności:

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Szeroko pojęta architektura krajobrazu to zarówno projektowanie jak i kompleksowa realizacja oraz pielęgnacja

Realizujemy prace na wszelkiego rodzaju terenach:

ogrody przydomowe, zieleń reprezentacyjna

parki, skwery, tereny zieleni publicznej, zieleń osiedlowa

tereny inwestycyjne, tereny reprezentacyjne, tereny komercyjne

SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH

Od ponad 15 lat prowadzimy szkółkę roślin ozdobnych, dzięki temu posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu produkcji, pielęgnacji oraz ochrony roślin

prowadzimy produkcje roślin zarówno w pojemnikach jak i w gruncie

rośliny w gruncie są szkółkowane

stosujemy długoterminowe nawożenie typu Osmocotte

gwarantujemy wysoką jakość roślin

Kontakt: 669-345-956